Zubní implantáty

Zubní implantáty

Zubní implantát je titanový „šroub“ se speciálně upraveným povrchem , který nahrazuje kořen zubu. V případě, že v místě, kam chceme implantát použít, není dostatek okolní kosti, se speciální operační technikou „ augmentace“ přidá umělá nebo kost vlastní nebo v oboje v kombinaci. Po zahojení implantátu ( 8-12 týdnů, někdy více) se na implantát může zhotovovat korunka nebo můstek.

Implantát se dá použít v mnoha případech, pokud to anatomie a zdravotní stav (problém je u pacientů s těžkými krvácivými stavy nebo chorobami s imunosupresí a hormonálními poruchami) dovolí.

Augmentace kostních tkání – řízená kostní regenerace je operativní postup, kdy se do místa, kde není dostatek tvrdých tkání „přidává“ tkáň, kterou během času organismus kostními buňkami proroste a defekt zahojí. Často se musí použít membrána na uzavření defektu a podporu udržení materiálu pohromadě a tam, kde chybí i měkké tkáně, zrekonstruovat i toto místo přenosem laloku. Podrobnější informace vám lékař sdělí.

Před

Po

Před

Po

Připravené implantáty v ústech

Nasazen můstek na implantáty

Zahojený implantát

Nasazena korunka na implantát

Příjemná a funkční ordinace, kde se budete cítit dobře

Co říkají naši pacienti?

Jsem velmi spokojená. Pan doktor mne ošetřil na nedělní pohotovosti. Zub jsem nechávala „dodělavát“ u moji zubní lékařky, ke které chodím celý život a vím, že je velmi kritická k ostatním zubařům. Z počátku se ji ani moc nechtělo zub otevírat a kanály zadělávat, ale nakonec se do toho pustila a říkala, že práce je velmi precizní. Takže děkuji panu doktorovi ,že mne ošetřil v neděli a ještě tak důsledně

Klara Fulkova

pacient

Co říkají naši pacienti?

Naprosto dokonalý pan zubař ! Šla jsem k němu v těhotenství na pohotovostní ošetření. Byl velmi milý, citlivý, pečlivý a hlavně ošetření vůbec nebolelo, což bylo snad mé první bezbolestné ošetření, po příšerných zkušenostech u jiných zubařů.

Kateřina Francírková

pacient

Co říkají naši pacienti?

Pan doktor je to nejlepší lékař, kterého jsem v životě potkala. Lidskost a profesionalita by měla být samozřejmou každého lékaře, u něj se ale jedná i o jakousi pokoru, pečlivosti a skutečný zájem o každého jednotlivého pacienta. Našla jsem ho na internetu a zjistila, že k němu chodí spousta mých kolegů a přátel, kteří od něj očekávají a oceňují to samé jako já. Ano, není levný, ale ani ne drahý. Neplatíte za nesmyslné pozlátko, ale za poctivou a zodpovědnou práci.

Alice Šlep

pacient

thin

V době 5.7-16.7 a pak 2.8.-6.8 a 23.8-27.8. probíhá dovolená

Dentální hygienistka pracuje v běžné ordinační době.

V případě potřeby se můžete obrátit SMS na číslo 739032988 nebo na zastupující lékaře

  • Dr. Hůlková 775 072 100
  • Dr. Regent 777 612 110