Prevence zubního kazu

Prevence

V širším smyslu slova se jedná o předcházení nežádoucím stavům. Nejde tedy jen o pravidelné kontroly (2x/rok), na kterých se zjistí jak zdravé máte dásně, zuby a okolní tkáně ( sliznice dutiny ústní, vývody slinných žlaz, rty, jazyk…), ale o přístup Vás pacientů k sobě samým, kdy po svém lékaři chcete, aby objevil a minimalizoval případné zákroky, které by se bez povšimnutí za delší čas projevily jako větší problém, bolest nebo třeba ztráta kosti kolem zubů.

Velmi vhodný příklad je prevence parodontitidy pravidelnou zubní hygienou, správným a pečlivým čištěním zubů, zhotovení malých RTG snímků (bitewing) a ošetření malých kazů, aby nevznikaly větší defekty.

Příjemná a funkční ordinace, kde se budete cítit dobře

Co říkají naši pacienti?

Jsem velmi spokojená. Pan doktor mne ošetřil na nedělní pohotovosti. Zub jsem nechávala „dodělavát“ u moji zubní lékařky, ke které chodím celý život a vím, že je velmi kritická k ostatním zubařům. Z počátku se ji ani moc nechtělo zub otevírat a kanály zadělávat, ale nakonec se do toho pustila a říkala, že práce je velmi precizní. Takže děkuji panu doktorovi ,že mne ošetřil v neděli a ještě tak důsledně

Klara Fulkova

pacient

Co říkají naši pacienti?

Naprosto dokonalý pan zubař ! Šla jsem k němu v těhotenství na pohotovostní ošetření. Byl velmi milý, citlivý, pečlivý a hlavně ošetření vůbec nebolelo, což bylo snad mé první bezbolestné ošetření, po příšerných zkušenostech u jiných zubařů.

Kateřina Francírková

pacient

Co říkají naši pacienti?

Pan doktor je to nejlepší lékař, kterého jsem v životě potkala. Lidskost a profesionalita by měla být samozřejmou každého lékaře, u něj se ale jedná i o jakousi pokoru, pečlivosti a skutečný zájem o každého jednotlivého pacienta. Našla jsem ho na internetu a zjistila, že k němu chodí spousta mých kolegů a přátel, kteří od něj očekávají a oceňují to samé jako já. Ano, není levný, ale ani ne drahý. Neplatíte za nesmyslné pozlátko, ale za poctivou a zodpovědnou práci.

Alice Šlep

pacient

thin

V době 5.7-16.7 a pak 2.8.-6.8 a 23.8-27.8. probíhá dovolená

Dentální hygienistka pracuje v běžné ordinační době.

V případě potřeby se můžete obrátit SMS na číslo 739032988 nebo na zastupující lékaře

  • Dr. Hůlková 775 072 100
  • Dr. Regent 777 612 110