Bělení zubů

Bělení zubů

Bělení je technika zesvětlování zubů. Obavy z poškození zubů jsou zbytečné, technika pochází z USA, kde ochrana pacientů je velmi propracovaná. Ale ne pro všechny zuby je bělení vhodné. Osobně probírám s každým pacientem.

Je nutné upozornit, že před bělením zubů je potřeba zuby ošetřit, odstranit veškeré kazy, praskliny a citlivé zubní krčky. V případě estetické korekce celého úsměvu, ve kterém se plánují korunky, fasety nebo bílé výplně, je nutné nejdříve zuby vybělit a pak podle vyběleného odstínu přizpůsobit ostatní ošetření, ale nejdříve cca 2 týdny po poslední aplikaci bělícího gelu. Během bělení se musí dodržovat určité stravovací návyky, které během procedury a 1-2 týdny po ukončení znamenají vyvarovat se barvících tekutin a jídel (červené víno, červená řepa, rajčata, cola, černá káva a černý čaj, borůvky a podobné).


Výsledné zesvětlení se nedá dopředu určit, pro geneticky danou strukturu zubní tkáně a její původní barvu a také záleží na původní barvě zuboviny. Asi 2-3% populace má zubovinu velmi odolnou jakémukoli bělení.


Někteří pacienti pociťují během bělení domácí technikou první 2-3 dny po aplikacích gelů citlivost zubů, která odezní do konce týdne.

Příjemná a funkční ordinace, kde se budete cítit dobře

Co říkají naši pacienti?

Pana doktora mohu každému jen a jen doporučit, pokud hledáte v Praze kvalitního zubního lékaře je pan doktor Řízek jasná volba. Nejen, že jeho péče je perfektní, má i perfektní přístup. Já se od malička bál zubařů, v čekárně jsem býval uzlíček nervů, ale k panu doktovi jsem chodil rád a v pohodě. Jak psal někdo přede mnou na jeho křesle člověk kolikrát i zrelaxoval. A o kvalitě práce pana doktora myslím nejlépe svědčí, že jeho plomby chválil na první pohled každý odborník, který je viděl. Po přestěhování na druhý konec republiky je péče pana doktora jediné co mi z Prahy chybí. Laťku pro ostatní lékaře nastavil hodně vysoko.

Jiří Vlach

Pacient

Co říkají naši pacienti?

Pan doktor je to nejlepší lékař, kterého jsem v životě potkala. Lidskost a profesionalita by měla být samozřejmou každého lékaře, u něj se ale jedná i o jakousi pokoru, pečlivosti a skutečný zájem o každého jednotlivého pacienta. Našla jsem ho na internetu a zjistila, že k němu chodí spousta mých kolegů a přátel, kteří od něj očekávají a oceňují to samé jako já. Ano, není levný, ale ani ne drahý. Neplatíte za nesmyslné pozlátko, ale za poctivou a zodpovědnou práci.

Alice Šlep

Pacient

Co říkají naši pacienti?

K panu doktorovi jsem začala nejdříve chodit já, pak manžel, teď už tam dochází i naše dvě malé děti – a bez stresu či pláče. Vždy je vysoce profesionální, přátelský a vnímavý k potřebám a pocitům pacienta. Má upřímnou radost, když odcházíte z prohlídky s tím, že vašim zubům nic neschází. Navíc – málokdy se u lékaře tolik zasměji a vždycky se s ním o něčem zapovídám. Zubař k pohledání.

Kateřina Clark

Pacient

thin

Přijďte se přesvědčit o kvalitě naší práce osobně

Objednejte se na vstupní prohlídku a přesvědčte se o kvalitě naší péče osobně.

Letní dovolená

V období 15.7 - 26.7 a 12.8. - 16.8. čerpáme dovolenou. V případě nutnosti se odvolejte mým jménem na zastupující lékaře.


MUDr. D. Urie +420 774 964 183

Dr. Regent +420 777 612 110