O nás

Mudr. Jan Řízek

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Absolvoval jsem v roce 1997 na lékařské fakultě v Hradci Králové a poté pracoval v Brně a Praze v několika privátních klinikách a praxích (MUDr. M. Boleslav, MUDr. K. Konopka, Stomatologické centrum Praha, Lékařské centrum Parukářka), kde jsem nasbíral zkušenosti a vytvářel si stabilní klientelu. Věnuji se zubnímu oboru obecně, od záchovné stomatologie přes endodoncii, parodontologii, implantologii až po protetiku, která je, kromě fotografování a práce pod mikroskopem, mým koníčkem.

Absolvoval jsem řadu specializačních kurzů, přednášek a seminářů. Stále jsou zajímavá témata, zkušenosti druhých, vítám třídění informací, takže i nadále se účastním různých setkání a kursů.

Co říkají naši pacienti?

Jsem velmi spokojená. Pan doktor mne ošetřil na nedělní pohotovosti. Zub jsem nechávala „dodělavát“ u moji zubní lékařky, ke které chodím celý život a vím, že je velmi kritická k ostatním zubařům. Z počátku se ji ani moc nechtělo zub otevírat a kanály zadělávat, ale nakonec se do toho pustila a říkala, že práce je velmi precizní. Takže děkuji panu doktorovi ,že mne ošetřil v neděli a ještě tak důsledně

Klara Fulkova

pacient

Co říkají naši pacienti?

Naprosto dokonalý pan zubař ! Šla jsem k němu v těhotenství na pohotovostní ošetření. Byl velmi milý, citlivý, pečlivý a hlavně ošetření vůbec nebolelo, což bylo snad mé první bezbolestné ošetření, po příšerných zkušenostech u jiných zubařů.

Kateřina Francírková

pacient

Co říkají naši pacienti?

Pan doktor je to nejlepší lékař, kterého jsem v životě potkala. Lidskost a profesionalita by měla být samozřejmou každého lékaře, u něj se ale jedná i o jakousi pokoru, pečlivosti a skutečný zájem o každého jednotlivého pacienta. Našla jsem ho na internetu a zjistila, že k němu chodí spousta mých kolegů a přátel, kteří od něj očekávají a oceňují to samé jako já. Ano, není levný, ale ani ne drahý. Neplatíte za nesmyslné pozlátko, ale za poctivou a zodpovědnou práci.

Alice Šlep

pacient

thin

V době 5.7-16.7 a pak 2.8.-6.8 a 23.8-27.8. probíhá dovolená

Dentální hygienistka pracuje v běžné ordinační době.

V případě potřeby se můžete obrátit SMS na číslo 739032988 nebo na zastupující lékaře

  • Dr. Hůlková 775 072 100
  • Dr. Regent 777 612 110