Ošetření kořenových kanálků

Ošetření kořenových kanálků

Z názvu vyplývá, že jde o ošetření uvnitř zubu. Jedná se o techniku ošetření zubních kořenových kanálků, které se následkem zubního kazu nebo úrazu zubů nebo jiného poškození zubní dřeně (nervu) infikují a zub začne bolet tak, že se na něj nedá dokousnout ani se ho dotknout a někdy dojde k otoku měkkých tkání. Toto ošetření je zásadní pro další prognózu zubu a jeho další fungování. Je to velmi časově i technicky náročné ošetření. Dnes provádíme zásadně pod mikroskopem.


Zánět se nejčastěji léčí ve dvou krocích, při první fázi se do kořenů aplikuje látka, která omezuje zánět a desinfikuje kořeny zubu a v další fázi se kořeny plní tzv. Beefill technikou, teplou, tekutou hmotou, která v 3D zaplní kořenové kanálky.


Následuje protetické ošetření zubu pro minimalizaci rizika prasknutí.

Před ošetřením

Po ošetření

Příjemná a funkční ordinace, kde se budete cítit dobře

Co říkají naši pacienti?

Jsem velmi spokojená. Pan doktor mne ošetřil na nedělní pohotovosti. Zub jsem nechávala „dodělavát“ u moji zubní lékařky, ke které chodím celý život a vím, že je velmi kritická k ostatním zubařům. Z počátku se ji ani moc nechtělo zub otevírat a kanály zadělávat, ale nakonec se do toho pustila a říkala, že práce je velmi precizní. Takže děkuji panu doktorovi ,že mne ošetřil v neděli a ještě tak důsledně

Klara Fulkova

pacient

Co říkají naši pacienti?

Naprosto dokonalý pan zubař ! Šla jsem k němu v těhotenství na pohotovostní ošetření. Byl velmi milý, citlivý, pečlivý a hlavně ošetření vůbec nebolelo, což bylo snad mé první bezbolestné ošetření, po příšerných zkušenostech u jiných zubařů.

Kateřina Francírková

pacient

Co říkají naši pacienti?

Pan doktor je to nejlepší lékař, kterého jsem v životě potkala. Lidskost a profesionalita by měla být samozřejmou každého lékaře, u něj se ale jedná i o jakousi pokoru, pečlivosti a skutečný zájem o každého jednotlivého pacienta. Našla jsem ho na internetu a zjistila, že k němu chodí spousta mých kolegů a přátel, kteří od něj očekávají a oceňují to samé jako já. Ano, není levný, ale ani ne drahý. Neplatíte za nesmyslné pozlátko, ale za poctivou a zodpovědnou práci.

Alice Šlep

pacient

thin

V době 5.7-16.7 a pak 2.8.-6.8 a 23.8-27.8. probíhá dovolená

Dentální hygienistka pracuje v běžné ordinační době.

V případě potřeby se můžete obrátit SMS na číslo 739032988 nebo na zastupující lékaře

  • Dr. Hůlková 775 072 100
  • Dr. Regent 777 612 110