Ošetření dětí

Ošetření děti

Ošetření dětí neodmítáme, naopak věnujeme jim více prostoru, protože děti nemohou o svůj chrup pečovat samy tak, jak by bylo potřeba. Jelikož se v lékařském prostředí necítí dobře, nejčastěji je ošetřujeme v rámci ošetření celé rodiny, protože dítě má v rodiči vzor a lépe se cítí. Dítě a jeho malou duši upřednostňují před samotným zákrokem. Nejprve je nutné, aby se dobře cítilo, domluvili jsme si spolupráci a tak, jak dítě zvládá, postupuji v ošetření. Běžně děti zvládají i lokální znecitlivění ( injekci) asi od 4 let, některé i dříve. Pak nemají strach, protože je nic nebolí a velmi dobře se mnou spolupracují. Po dohodě s rodiči, postupně zvykáme dítě na prostředí ordinace a snažíme se vybudovat si vzájemný respektující vztah a pak je ošetření relativně snadné. Někteří rodiče se ptají, jestli mohou i s dítětem na zubní neboli dentální hygienu. Ano, obě naše hygienistky se jim velmi pěkně věnují a zajímavé je, že pak lépe pochopí i to, proč rodiče chtějí, aby si čistily zuby.

Naše funkční ordinace

Co říkají naši pacienti?

Jsem velmi spokojená. Pan doktor mne ošetřil na nedělní pohotovosti. Zub jsem nechávala „dodělavát“ u moji zubní lékařky, ke které chodím celý život a vím, že je velmi kritická k ostatním zubařům. Z počátku se ji ani moc nechtělo zub otevírat a kanály zadělávat, ale nakonec se do toho pustila a říkala, že práce je velmi precizní. Takže děkuji panu doktorovi ,že mne ošetřil v neděli a ještě tak důsledně

Klara Fulkova

pacient

Co říkají naši pacienti?

Naprosto dokonalý pan zubař ! Šla jsem k němu v těhotenství na pohotovostní ošetření. Byl velmi milý, citlivý, pečlivý a hlavně ošetření vůbec nebolelo, což bylo snad mé první bezbolestné ošetření, po příšerných zkušenostech u jiných zubařů.

Kateřina Francírková

pacient

Co říkají naši pacienti?

Pan doktor je to nejlepší lékař, kterého jsem v životě potkala. Lidskost a profesionalita by měla být samozřejmou každého lékaře, u něj se ale jedná i o jakousi pokoru, pečlivosti a skutečný zájem o každého jednotlivého pacienta. Našla jsem ho na internetu a zjistila, že k němu chodí spousta mých kolegů a přátel, kteří od něj očekávají a oceňují to samé jako já. Ano, není levný, ale ani ne drahý. Neplatíte za nesmyslné pozlátko, ale za poctivou a zodpovědnou práci.

Alice Šlep

pacient

thin

V době 5.7-16.7 a pak 2.8.-6.8 a 23.8-27.8. probíhá dovolená

Dentální hygienistka pracuje v běžné ordinační době.

V případě potřeby se můžete obrátit SMS na číslo 739032988 nebo na zastupující lékaře

  • Dr. Hůlková 775 072 100
  • Dr. Regent 777 612 110